KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5933200
nr 593 3200
Akvarell
signerad I. Ö. 1902, skepp i månsken, 48x30
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 10 augusti 2009
kl 17:36:44
100 kr
150 kr
600 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr